Kynologické akcie

PRIPRAVOVANÉ :

1, 

V dňoch 23,-24,62018 sa uskutoční Špecializovaný obranársky víkend Nemeckého Ovčiaka exteriérového typu , v kynologickom stredisku Z Polytanu SK Malý Lapáš,

Špecializovaný obranársky víkend je zameraný na Nemeckého Ovčiaka exteriérového typu zo zreteľom na jeho špecifické požiadavky pri výkone oddielu obrán či už pri skúškach, pretekoch a bonitáciach. Cez víkend sa budeme sústrediť na nervovú sústavu a problematické chovanie pri obranách ako aj správnej výžive a doplnkov výživy.V rámci víkendu bude taktiež pripravená prednáška MVDr. a špecialistu z Royal Canine, ktorý pre Vás v spolupráci s našim klubom tento víkend pripravujú. Figurovať pre Vašich miláčikov Vám budú figuranti World Canine – Prosport a samozrejme k dispozícii budú aj inštruktori na poslušnosť.

Vaše prihlášky posielajte na worldcanine-prosport@centrum.sk , alebo do správy Barbora Mlynková v tvare :
Meno Priezvisko, bydlisko aj s PSČ, Údaje o psovi aj č. čipu či tetovania a Váš tel. kontakt. Ďakujeme

Srdečne pozývame aj celé chovateľské skupiny ako aj jednotlivcov.

2,

Obranársky víkend vo World Canine – Prosport

Pozývame Vás na obranársky víkend, ktorý sa uskutoční v dňoch od 5.7.2018 – 8.7.2018 ( Štvrtok – Nedeľa) v areály World Canine – Prosport , Nový Svet.
K dispozícii Vám budú traja figuranti : Martin Barlík, Tihamér Bajkaj/ Tihoš, Peter Hošták, vrátane inštruktora na poslušnosti.
Cena za víkend za jedného psa je 80€ každý ďalší pes je 10 €/ deň , počet psov je obmedzený.
Zálohu vo výške 40€ treba uhradiť vopred na účet do konca Mája!
AK SA REZERVÁCIA ZRUŠÍ NEDÔVODNE A NAJNESKÔR 14 DNÍ PRED USKUTOČNENÍM VÍKENDU JE ZÁLOHA NEVRATNÁ!!! 
Ubytovanie v okolí poprípade možnosť stanovania v areály. Stravu si zabezpečuje každý zúčastnení sám. Možnosť ubytovania psa priamo v areály za poplatok 5€/deň.
V sobotu máme nachystaný spoločný večer s večerou a posedením pri táboráku, ktorý je zahrnutý v cene za víkend.
Všetky zúčastnené psy musia mať platné očkovanie ! ( Požadujeme pri vstupe k nahliadnutiu do očkovacích preukazov.)
Prihlášky zasielajte na mail : kadleckova.jitka@gmail.com
Tel.kontakt : 0911 404 193
Vyplnenie prihlášky : Psovod : meno a priezvisko, bydlisko, dátum narodenia, mail/ telefonický kontakt.
Pes : Meno , rasa, dátum narodenia

BOLI SME SÚČASŤOU:

V rozmedzí ani nie mesiaca si náš klub môže zaknihovať dve veľké víťazstvá na ktorých sa nie len zúčastnil, ale aj svojou mierou participoval..Oba super výsledky majú medzinárodný ba priam svetový význam a o to krajší je to pocit, keď sa tieto udalosti konali na našej rodnej hrude Slovensku..V prvom prípade sme sa podieľali nie len v príprave krásneho Hovawarta Jantár Kráľovská stráž na Majstrovstvá sveta IHF World Cup 2018 konaného v krásnom prostredí ranča nový dvor Z Polytanu SK, ale aj v zázemí a tento pes sa stal Vicemajster sveta IPO3..Druhý úžasný výsledok sa nám podaril tento víkend v Lozorne kde sa konali Majstrovstvá sveta IDC Dobermanov 2018, kde sme sa tiež podieľali na príprave úžasného psa Olex Chuck vom Landgraf a o to krajší je ten výsledok, že za týmto šikovným psom musíme lietať do Nórska. Chuck predviedol úžasný výkon vo veľmi náročnom počasí a stal sa Majster sveta medzi Dobermanmi a tým pádom postúpil aj na Majstrovstvá sveta FCI..Takže naša spoločná púť bude pokračovať..Držte nám palce..ĎAKUJEME všetkým, ktorý držali palce a samozrejme Ďakujeme aj psíkom za ich úžasný výsledok..