O nás

Otvorili sme pre Vás výcvikové centrum pre psov všetkých plemien ako aj profesionálny hotel pre psov s odborným a vzdelaným personálom v odbore kynológia. Otvorené je 6 dní v týždni počas celého roka. Sú Vám k dispozícii minimálne dvaja figuranti počas celého dňa podľa Vašich potrieb. Výcvik, poradenstvo ako aj odborné kurzy budú samozrejmosťou. Ďalšou novinkou je figurantská škola, ktorej garantom bude ZŠK SR.

Náš tým

Martin Barlík, Martin Kmeť, Barbora Mlynková a Jitka Kadlečková – Žáková

Ďalšou novinkou je v rámci hotelového zabezpečenia pre Vášho psieho partnera počas ubytovania u nás 24h veterinárna starostlivosť vrátane víkendov a sviatkov s našimi partnermi, ktorý sú profesionáli vo svojom odbore veterinárneho lekárstva a to LionVet.sk Ivanka pri Dunaji a PrimaVet.sk Rača a pripravujeme spoluprácu aj s ďaľšími, tak aby sme pokryli celé západné Slovensko. Samozrejmosťou budú recipročné ceny a služby.

Naša služba taktiež zahŕňa doprovod psa na zmluvnú veterinárnu kliniku podľa zadaných inštrukcii a táto služba je zahrnutá do hotelového ustajnenia u nás. Služba je v cene ubytovania bez nákladov na veterinárny úkon.